Vitarendezés | választottbíráskodás | peres képviselet

Vitarendezés | választottbíráskodás | peres képviselet

Anton Baier: baier@baierpartners.com
Erhard Böhm: boehm@baierpartners.com
Gregor Grubhofer: grubhofer@baierpartners.com
Amelie Huber-Starlinger: huber-starlinger@baierpartners.com
Tomasz Klimek: klimek@baierpartners.com
Magda Svoboda-Mascher: svoboda@baierpartners.com
Marko Szucsich: szucsich@baierpartners.com

Arno Tertschnig: terschnig@baierpartners.com

Arthur Wolff: wolff@baierpartners.com

Ügyvédi gyakorlatunkból:

  • részvétel nemzetközi választottbírósági eljárásokban (ICC, VIAC stb.) választottbíróként vagy peres fél képviselőjeként különböző gazdasági ágazatokban és Európa, Közép-Kelet, Ázsia és Afrika különböző régióiban többek között az olajmező fejlesztés, nyersolaj kitermelés és szállítás, infrastrukturális és energiaprojektek, szállítás, telekommunikáció, egészségügy, nyomdászat, élelmiszer és egyéb szektorokban
  • M&A tranzakciókat, részvényesi jogokat érintő választottbírósági és polgári peres eljárások és választottbírósági eljárásra vonatkozó pervitel
  • biztosítási jogi választottbírósági és polgári peres eljárások
  • versenyjogi pervitel
  • bankjogi viták és „Asset Tracing”